لوازم آرایشی و بهداشتی دلبان | لابراتور دلبان | لیست لوازم آرایشی | خرید لوازم بهداشتی | لوازم آرایشی,لوازم آرایشی بهداشتی,خرید لوازم آرایشی,تخفیف آرایشی بهداشتی.

اخبار

اخبار

اخبار

پنج نکته برای حفظ سلامت پوست

پوست بزرگترین ارگان بدن است،زمانیکه سالم باشد لایه های آن برای محافظت از ما سخت تر کار میکنند. اما وقتی در معرض خطر باشد توانایی پوست به عنوان محافظ کاهش می یابد. در این مقاله بهترین راه ها برای بهبود سلامت پوست و تقویت عملکرد محافظتی اش ارائه می شود. با کمی تغییر و جایگزینی در روتین مراقبت پوست خود پوستی سالم خواهید داشت. پوست پنجره ای است که داستان زندگی شما را نشان می دهد. از جای جوش های نوجوانی تا تغییر رنگ و لک های دوران بارداری و لک های افزایش سن ، هم سن و هم سلامتی بدن در پوست نمایان می شود.

۲۴ / ۲ / ۱۳۹۸
 

روغن آووکادو برای پوست و مو

ویتامین ها و مواد معدنی در روغن آووکادو توانایی پوست برای ایجاد سلول های قوی تر را افزایش می دهد . ویتامین E، پتاسیم و لسیتین که تغذیه کننده پوست هستند به راحتی از طریق اپیدرم جذب می شوند و به داخل درم که انرژی لازم برای رشد و سلامت پوست و همچنین تقویت سلول های موجود را فراهم میکند، وارد می کند.

۹ / ۳ / ۱۳۹۷
 

نکات مراقبت از پوست برای آقایان

هنگامی که صحبت از مراقبت از پوست می شود، تمام فکرها به سمت خانم ها می رود زیرا آقایان معمولا مراقبت از پوست را امری ساده در نظر میگیرند. اگر چه تفاوت های کلیدی بین پوست مردان و زنان وجود دارد - مثلا پوست مردان ضخیم تر از زنان است باید از این عضو مهم مراقبت شود.

۲۱ / ۱ / ۱۳۹۷
 

آناتومی پوست

پوست بزرگترین ارگان بدن است. ارگانی که دارای کارکردهای متنوع شامل حفاظت در برابر اشعه ها،کنترل دمای بدن و انتقال عصب از شبکه عصب های فراوان می باشد.

۱ / ۱۱ / ۱۳۹۶
 

محافظت از پوست در برابر استرس

استرس تاثیری جدی بر ظاهر و سلامت پوست دارد. این مقاله به شما کمک می کند که اثرات استرس بر پوست را کاهش دهید.

۳۰ / ۱۰ / ۱۳۹۶
مقاله ویژه