کرم ترک پا دلبان

لوازم آرایشی و بهداشتی دلبان,لابراتور دلبان,لیست لوازم آرایشی,خرید لوازم بهداشتی,لوازم آرایشی,لوازم آرایشی بهداشتی

لوازم آرایشی و بهداشتی دلبان | لابراتور دلبان | لیست لوازم آرایشی | خرید لوازم بهداشتی | لوازم آرایشی,لوازم آرایشی بهداشتی,خرید لوازم آرایشی,تخفیف آرایشی بهداشتی.

  یک‌شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ | 14:54   0 نظر    بازدید

کرم ترک پا

ایستادن به مدت طولانی، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، رطوبت، گرما و کفش های نامناسب باعث ناراحتی و ترک خوردگی پاها می شوند .

چرا کرم ترک پا دلبان:

لابراتوار آرایشی و بهداشتی دلبان کرم ترک پا را به منظور حفاظت و تامین رطوبت پوست پا تولید کرده است.

مرطوب کننده بسیار موثر برای پاهای خشک و ترک خورده که به طور طبیعی موجب آبرسانی ، تنظیم تعادل pH پوست و کمک به حفظ رطوبت می شود که  تفاوت آنرا  در عرض چند روز احساس خواهید کرد.

 

مزایا:

حاوی روغن بادام: روغن بادام دارای بافت سبک بوده و به راحتی جذب پوست می شود و التهاب، خارش، سوزش و قرمزی را کاهش می دهد. ویتامین های A,B,E برای حفظ جوانی و انعطاف پذیری پوست ضروریست. روغن بادام سرشار از این ویتامین ها و مواد مغذی دیگر موجب تغذیه پوست، پاکسازی ، حفظ رطوبت و درمان ترک پا و التهاب پوست می شود.

موم زنبور عسل: استفاده از موم زنبور عسل در ترکیبات این کرم یک لایه حفاظتی روی پوست ایجاد کرده و نرمی و رطوبت پوست حفظ میشود.

عسل طبیعی: این ماده سرشار از آنتی اکسیدان های طبیعی ست که دارای خواص ضد میکروبی می باشند. عسل همچنین به علت توانایی جذب و حفظ رطوبت پوست از قدیم مورد توجه بوده است.

عصاره حنا: حنا برای خنک کردن پوست شناخته شده است. موجب بهبود گردش خون در زیر پوست شده و اگر از ترک های دردناک پا رنج می برید، این کرم به علت وجود عصاره حنا موجب تسکین درد ناشی از سوزش می شود.

ویتامین A و E: استفاده از این مواد باعث از بین بردن سلول های مرده پوست می شود.

موارد مصرف:

  • تغذیه کننده و آبرسان عمقی
  • محافظت کننده در برابر عوامل محیطی از جمله آفتاب و...
  • ایده آل برای کسانی که به دنبال ترمیم، تغذیه، و احیای پاهای خشک و ترک خورده هستند.

 

نحوه مصرف:

بعد از شستشو و یا حمام به مقدار مناسب استفاده شود.  توصیه ما استفاده از کرم شبها قبل از خواب است زیرا زمانی موثر برای آبرسانی به پوست های بسیار خشک است. سوزش خفیف برای پوست های به شدت خشک طبیعی است.

دیدگاه خود را بیان کنید