تاریخچه

لوازم آرایشی و بهداشتی دلبان,لابراتور دلبان,لیست لوازم آرایشی,خرید لوازم بهداشتی,لوازم آرایشی,لوازم آرایشی بهداشتی

لوازم آرایشی و بهداشتی دلبان | لابراتور دلبان | لیست لوازم آرایشی | خرید لوازم بهداشتی | لوازم آرایشی,لوازم آرایشی بهداشتی,خرید لوازم آرایشی,تخفیف آرایشی بهداشتی.

  یک‌شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ | 12:29   0 نظر    بازدید

تاریخچه دلبان

لابراتور آرایشی و بهداشتی دلبان در سال 1358 توسط جمعی از متخصصین تحصیلکرده بنیانگذاری شد.

از همان ابتدا سعی شد تا با توجه به تنوع آب و هوایی ایران و وجود انواع گیاهان که به بیش از 2000 گونه گیاهی می رسد، از اسانس و مواد موثره گیاهان در فرآوری محصولات شرکت استفاده گردد.

شرکت دلبان همواره با تکیه بر این شعار، همراه با طبیعت همگام با صنعت، سعی نموده تا با تولید محصولات خود در زمینه آرایشی و بهداشتی رضایت هموطنان عزیزمان را جلب نماید.

حاصل این رضایت، فعالیت و توسعه این لابراتور برای چندین دهه می باشد.

هم اکنون لابراتور آرایشی و بهداشتی دلبان با تکیه بر دانش روز و استفاده از تکنولوژی روز دنیا سهم خود را در بازار فروش کرم دست و صورت دارد و در این سالها سعی داشته با تولید کرم های گیاهی به عنوان یک شرکت تولید کننده کرم های تخصصی گیاهی  شناخته گردد.

مجموعه هلدینگ دلبان با شرکت های زیر مجموعه خود برندهای جدیدی را تحت عنوان موتاک و ترنجان به بازار معرفی نموده است که هر کدام از این شرکت ها ماموریت جداگانه ای را در این هلدینگ بر عهده دارند.

آنچه که به عنوان یک ارزش در مجموعه دلبان اهمیت دارد تولید محصول با کیفیت و قیمت مناسب جهت عرضه به هموطنان عزیزمان می باشد.

امیدواریم با با توجه و دقت در تولید محصولات از طرف شرکت دلبان و حمایت همیشگی شما عزیزان گامی موثر در جهت ارتقا محصول با کیفیت ایرانی برداریم و دغدغه مصرف کنندگان عزیز را از کالای قاچاق و تقلبی آرایشی و بهداشتی به حداقل برسانیم.
در ضمن کادر فنی شرکت همواره آماده دریافت انتقادات و راهنمایی های مصرف کنندگان محترم از طریق تلفن صدای مشتری 02144909000 می باشد.

 

دیدگاه خود را بیان کنید