کرم گل همیشه بهار دلبان

لوازم آرایشی و بهداشتی دلبان,لابراتور دلبان,لیست لوازم آرایشی,خرید لوازم بهداشتی,لوازم آرایشی,لوازم آرایشی بهداشتی

لوازم آرایشی و بهداشتی دلبان | لابراتور دلبان | لیست لوازم آرایشی | خرید لوازم بهداشتی | لوازم آرایشی,لوازم آرایشی بهداشتی,خرید لوازم آرایشی,تخفیف آرایشی بهداشتی.

  جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ | 14:02   0 نظر    بازدید

بازار پررونق فروش محصولات آرایشی در ایران باعث شده تا بعنوان دومین کشور مصرف کننده محصولات آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه مطرح شویم از طرفی با وجود عدم کیفیت مناسب بعضی محصولات آرایشی و بهداشتی ، لابراتوار دلبان با رویکرد استفاده از مواد موثره کاملا طبیعی سعی کرده با تولید محصول با کیفیت و قیمت مناسب  دغدغه مصرف کنندگان عزیز را به حداقل ممکن برساند  تا گامی موثر در جهت خودکفایی کشور عزیزمان بردارد.

....................

گل همیشه بهار از گذشته دارای جایگاه خاصی در درمانهای طب سنتی برای اگزما، التهاب ، سوختگی های جزئی مانند آفتاب سوختگی استفاده شده است.

کرم آبرسان حاوی عصاره گل همیشه بهار دلبان سرشار از عصاره گل همیشه بهار بوده که با مرطوب کنندگی عمیق پوست ساعتها آن را شاداب نگه داشته و از اثرات سوء خشکی پوست جلوگیری کرده و از پوست شما در برابر سرما،گرما یا عوامل شیمیائی مثل آلودگی محیط زیست و شوینده ها محافظت می کند.

---------

چرا محصولات مراقبت از پوست گیاهی توصیه می شود؟

رویکرد جامعه برای مراقبت و تغذیه پوست استفاده از محصولات گیاهی می باشد. محصولات گیاهی دلبان با روغن ها و عصاره های کاملا طبیعی منابعی غنی از آنتی اکسیدان و مرطوب کننده ها هستند و زیبایی کاملا طبیعی برای شما به ارمغان خواهد آورد. همچنین این محصولات حاوی مواد تشکیل دهنده گیاهی می باشند که موجب تحریک پوست های حساس نخواهد شد.

----------

چرا کرم التیام بخش و آبرسان گل همیشه بهار دلبان؟

کرم التیام بخش و  آبرسان حاوی عصاره گل همیشه بهار دلبان به این منظور فرموله گردیده است که با مرطوب نگه داشتن عمقی پوست و جلوگیری از خشکی آن به پوست کمک کرده تا در مقابل عوامل محیطی واکنش های مناسب نشان دهد زیرا خشکی پوست یکی از عوامل آغاز مشکلات پوستی می باشد علاوه بر این اثرات ضد التهابی و تسکین دهنده گل همیشه بهار از قدیم مورد استفاده بوده است .

----------------

موارد مصرف:

برای مراقبت از پوست خشک و ترک خورده
مناسب برای آسیب های پوستی ناشی از استرس

  • تسکین التهاب پوست
  • رفع قرمزی پوست

--------------

نحوه مصرف: بر روی نواحی مورد نیاز دست و صورت و سایر قسمت ها قرار داده و به آرامی ماساژ دهید. برای بهترین نتیجه بعد از حمام و یا شستشوی دست و صورت استفاده شود.

دیدگاه خود را بیان کنید