کرم گشنیز دلبان

لوازم آرایشی و بهداشتی دلبان,لابراتور دلبان,لیست لوازم آرایشی,خرید لوازم بهداشتی,لوازم آرایشی,لوازم آرایشی بهداشتی

لوازم آرایشی و بهداشتی دلبان | لابراتور دلبان | لیست لوازم آرایشی | خرید لوازم بهداشتی | لوازم آرایشی,لوازم آرایشی بهداشتی,خرید لوازم آرایشی,تخفیف آرایشی بهداشتی.

  جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ | 13:49   0 نظر    بازدید

کرم گشنیز دلبان

ضدجوش و کنترل ترشح چربی پوست

بازار پررونق فروش محصولات آرایشی در ایران باعث شده تا بعنوان دومین کشور مصرف کننده محصولات آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه مطرح شویم از طرفی با وجود عدم کیفیت مناسب بعضی محصولات آرایشی و بهداشتی ، لابراتوار دلبان با رویکرد استفاده از مواد موثره کاملا طبیعی سعی کرده با تولید محصول با کیفیت و قیمت مناسب  دغدغه مصرف کنندگان عزیز را به حداقل ممکن برساند  تا گامی موثر در جهت خودکفایی کشور عزیزمان بردارد.

-------------------------------

چرا محصولات مراقبت از پوست گیاهی توصیه می شود؟

رویکرد جامعه برای مراقبت و تغذیه پوست استفاده از محصولات گیاهی می باشد. محصولات گیاهی دلبان با روغن ها و عصاره های کاملا طبیعی منابعی غنی از آنتی اکسیدان و مرطوب کننده ها هستند، و زیبایی کاملا طبیعی برای شما به ارمغان خواهد آورد. همچنین این محصولات حاوی مواد تشکیل دهنده گیاهی می باشند که موجب تحریک پوست های حساس نخواهد شد.

-----------

چرا کرم گشنیز دلبان؟

طبیعت بسیاری از عصاره های طبیعی را برای محافظت از پوست به ما اهدا کرده است.  شرکت دلبان با استفاده از عصاره های طبیعی و فرموله کردن آنها اقدام به ارائه محصولات گیاهی کرده است. کرم گشنیز دلبان به شما در تجربه ای بی نظیر برای از بین بردن تیرگی ها و داشتن پوستی صاف کمک خواهد کرد.

--------------------

سایر موارد مصرف:

گشنیز غنی شده از انواع مواد معدنی و ویتامین های ضروری جهت ایجاد درخشندگی پوست می باشد.  با توجه به آلودگی هوا و زمان های بسیاری که ما بیرون از منزل و در معرض آلودگی هستیم ،  گشنیز می تواند به بازگرداندن قابلیت ارتجاعی پوست کمک کرده و تازگی و طراوت را به پوست ببخشد.

ضدجوش و کنترل ترشح چربی پوست

مناسب جهت پوستهای مختلط

درمان سطحی چین و چروک

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید